logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

نوشیدنی کمبوجا چیست؟

نوشیدنی دوس داشتنی و اعتیاد اور کمبوجا که به تازگی در بین عموم محبوب شده طرفداران زیادی پیدا کرده است.
نوشیدنی دوس داشتنی و اعتیاد اور کمبوجا که به تازگی در بین عموم محبوب شده طرفداران زیادی پیدا کرده است.یکی از کاربران که از این نوشیدنی استفاده میکرد می گوید من با اولین استفاده از کمبوجا معتاد آن شدم نه برای استفاده درمانی یا خواص پروبیوتیک آن بله بخاطر طمع و مزه آن.کمبوجا مزه ای مانند سیب سبز ترس مخلوط با میوه های ترش مزه دارد،باورنکردنی است که این نوشیدنی از چای بدست می آید.

چای کمبوجا چیست؟

شروع کمبوجا با چای سبز یا سیاه شیرین شده است که سپس با استفاده از قارچ کمبوجا عمل تخمیر انجام میشود.قارچ کمبوجا در واقع همزیستی مخمر و باکتری است.این همزیستی شباهت زیادی به فراید تولید سرکه است که تقریبا پسر عموی آن محسوب می شود!
باکتری های موجود در قارچ و مخمر بیشتر شکر موجود در چای را می خورند و چای را به یک نوشیدنی پر از خاصیت و غیر الکلی تبدیل می کند که نسبتا کم کالری و کم قند است.

چای کمبوجا چیست؟

همانطور که در تصویر بالا میبینید این قارچ با تمام قارچ هایی که تابحال دیده اید فرق میکند.برروی محلول شناور است حالت لاستیکی دارد و لغزنده.رشته های قهوه ای رنگ از آن اویزان است و چای شیرین را به چیزی گزنه و ترش تبدیل می کند.این فرایند بسیار عجیب است اکام اگه یک قدم به عقب برداریم و عملکرد این قارچ را توضیح دهیم به نتایج شگفت آور ان پی میبریم.
نظریه های زیادی در مورد اینکه چرا این باکتری و مخمر از یک لایه ژله مانند در بالای کمبوجا تشکیل شده وجود دارد.
بهترین جوابی که من پیدا کردم این بود که پس از سرازیر شدن مخمر ها و باکتری ها از قارچ به داخل محلول و شروع فرایند تخمیر این لایه برروی سطح محلول از تماس هوا با آن محافظت می کند و از ورود باکتری ها و آلودگی ها محافظت میکند و محیطی بسیار خاص درون شیشه برا چای ایجاد می کند که از ورود بیگانگان محافظت میکند.

پروبیوتیک؟

که سوال بعدی ما است.چه چیزی واقعا در کمبوجا است؟
کمبوجا پر از پروبیوتیک ها و چیزهای مفید است که روده های ما را دوست دارند و به تقویت سلامت کلی ما کمک می کنند.نتایج تحقیقات نشان میدهد که کمبوجا چیزهایی مانند آرتریت،افسردگی،سوزش قلب و…را درمان میکند که من پیشنهاد میکنم آنرا امتحان کنید و تاثیرش را برروی بدن ببینید.
این مطلب را از دست ندهید!  8 دلیل برای اینکه هر روز کمبوجا بنوشید
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت